Sezóna žiadostí o ruku začína

Sezóna žiadostí o ruku začína

Žiadosť o ruku je jedným z dôležitých míľnikov na spoločnej ceste životom. Mala by byť pre ženu tak výnimočná, aby na nej s láskou celý život spomínala. Vybrali ste čas, miesto, pripravili si reč a to posledné, čo budúcej neveste vženie slzy do očí a pripraví ju o reč - zásnubný prsteň zariadime my.

Nová kolekcia zásnubných prsteňov inšpirovaná svetovou mytológiou spracovaná lokálnym českým klenotníkom je 100% zárukou k tomu, že vaše vyvolená povie ÁNO. Každý prsteň a jeho meno je spojené s príbehom, každý nesie iné vlastnosti a špecifické posolstvo. Nájdete v nej ľahko ozvláštnenú klasiku, atypické brúsy diamantov aj obrúčky posiate briliantmi, ktoré vás oslnia.

Nová kolekcia zásnubných prsteňov

Perfektné remeselné spracovanie a jedinečné modely, ktoré vznikali v našej dielni posledných niekoľko mesiacov, čakajú už len na vás. Vyberte pre svoju drahú polovičku klasický soliter, originálny kameň v tvare baguette alebo luxusné zdobený prsteň s postrannými kameňmi.

Prezrieť novú kolekciu

Najpredávanejšie zásnubné prstene

Ak ste pri výbere bezradní, vypočujte mužov, ktorí už vyberali pred vami. Toto sú naše top najpredávanejšie zásnubné prstene, ktoré zožali u budúcich neviest najväčší úspech.

Prezrieť TOP zásnubné prstene

Zásnubné prstene z bieleho zlata

Biele zlato je stávka na istotu. Skvele sa kombinuje ako s ružovým, tak žltým zlatom a sedí ženám s akoukoľvek farbou vlasov alebo pleti.

Prezrieť všetky prstene

Najlepšie kombinácie ceny a výkonu

Zásnubné prstene začínajúcich cenovo už od piatich tisíc korún nie je nič nemožné. Drobný diamant okrúhleho brusu a jemný elegantný krúžok bez postranných kameňov bude to pravé pre drobnú slečnu.

Prezrieť všetky prstene

Prečo nakúpiť u nás?

  • Kvalita

    Nakupujete priamo u výrobcu. Každý šperk prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí ho starostlivo opracujú, zafasují drahokamy a vyleští každý kúsok kovu.

  • Záruka a servis

    Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

  • Certifikát

    Ku každému šperku samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti diamantu ako je čistota, brus alebo farba.