Sezóna žiadostí o ruku začína

Sezóna žiadostí o ruku začína

Žiadosť o ruku je jedným z dôležitých míľnikov na spoločnej ceste životom. Mala by byť pre ženu tak výnimočná, aby na nej s láskou celý život spomínala. Vybrali ste čas, miesto, pripravili si reč a to posledné, čo budúcej neveste vženie slzy do očí a pripraví ju o reč - zásnubný prsteň zariadime my.

Nová kolekcia zásnubných prsteňov inšpirovaná svetovou mytológiou spracovaná lokálnym českým klenotníkom je 100% zárukou k tomu, že vaše vyvolená povie ÁNO. Každý prsteň a jeho meno je spojené s príbehom, každý nesie iné vlastnosti a špecifické posolstvo. Nájdete v nej ľahko ozvláštnenú klasiku, atypické brúsy diamantov aj obrúčky posiate briliantmi, ktoré vás oslnia.

Nová kolekcia zásnubných prsteňov

Perfektné remeselné spracovanie a jedinečné modely, ktoré vznikali v našej dielni posledných niekoľko mesiacov, čakajú už len na vás. Vyberte pre svoju drahú polovičku klasický soliter, originálny kameň v tvare baguette alebo luxusné zdobený prsteň s postrannými kameňmi.

Prezrieť novú kolekciu

Prečo nakúpiť u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete priamo u výrobcu. Každý šperk prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí ho starostlivo opracujú, zafasují drahokamy a vyleští každý kúsok kovu.

 • Záruka a servis

  Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

 • Certifikát

  Ku každému šperku samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti diamantu ako je čistota, brus alebo farba.

 • Darčekové balenie

  Každý šperk je uložený v elegantnej krabičke, ktorá zároveň poslúži ako vhodné uskladnenie, keď nebude zdobiť svoju nositeľku. Ak si chcete dať obzvlášť záležať, pridajte v košíku i luxusné darčekové balenie, viac neriešte a odovzdajte klenot tak, ako si budúci nositeľka zaslúži.