Black Friday 2021
Využite jedinečnú akciu Black Friday

Od piatka 26. 11. do pondelka 29. 11. 2021 na vás čakajú najväčšie zľavy na šperky tohto roka. Kúpte si diamantový šperk a darujte oslnivý darček so zľavou až 50 %.

Black Friday 2021 již skončil

Náušnice

Pecky, visiace, kruhy, odvážne s farebnými kameňmi alebo len jednoduché diamantové? Je ich toľko, až sa z toho človeku zatočí hlava. Pozrite si zaručený výber náušníc, ktorými pod stromčekom nič nepokazíte.

Prezrieť náušnice v akcii

Zásnubné prstene

Vianočný návrh? Rozhodne! Na nič nečakajte a choďte do toho. Vyberte si z novej originálnej kolekcie Agapé plnej luxusných zásnubných prsteňov inšpirovaných svetovou mytológiou alebo inými stálicami v našej ponuke.

Prezrieť zásnubné prstene v akcii

Nakúpte bez obáv svoje darčeky s dostatočným predstihom. Prípadné vrátenie či výmenu šperkov predlžujeme do 31.1.2022. Vzťahuje sa aj na vrátenie peňazí* .

* Uvedené ceny sú platné len počas trvania zľavové akcie. Šperky zakúpené vo zľavové akcii bude možné vymeniť alebo vrátiť v predĺženej čase do 31.1.2022, nebude sa na ne však už vzťahovať zlacnená cena. Prípadný doplatok bude možné uhradiť vo forme dobierky alebo platbou bankovým prevodom.