Čas sa kráti ☝️Nakúpte darček, ktorý urobí skutočnú radosť ⛄Do Vianoc ostáva už len Prezrieť

Black Friday 2020

Black Friday 2020 už skončil

Inšpirácia

Vytipovali sme pre vás šperky, ktoré patria v jednotlivých katetogriích k najobľúbenejším. Ak budete potrebovať poradiť s výberom alebo zistiť akú veľkosť máte kúpiť, tak nám zavolajte na zákaznícku linku +420 485 110 116, + 420 739 302 427 alebo napíšte na chat v pravom dolnom rohu či na e-mail info@briliantove-sperky.sk.

Prstene

Každá žena sníva o diamantovom prsteňa. Diamant v kombinácii s ďalšími drahými kameňmi vytvára jedinečný šperk, ktorý nielen rozžiari oči a vytvorí úsmev na tvári, ale zároveň sa stane rodinným klenotom.

Prezrieť prstene v akcii

Zásnubné prstene

Ak ste našiel tú pravú, tak na nič nečakajte a požiadajte ju o ruku. S prsteňom s blýskavým diamantom vás neodmietne. S výberom veľkosti vám radi pomôžeme. Nie je problém prípadne veľkosť upraviť alebo prsteň vymeniť.

Prezrieť zásnubné prstene v akcii

Náušnice

Je to esencia sebaistoty, príjemný pocit, ktorý pozná každá žena. Ľahko pohnúť hlavou a cítiť jemné kolísaní náušníc, ktoré podčiarkujú krásu jej profilu a šije, jej ženskosť. Bez náušníc si ženy pripadajú ako nahé. Je to záhada. Ešte väčší záhadou však je, že hoci majú ženy len dve uši, náušníc nikdy nemajú dosť!

Prezrieť náušnice v akcii

Nakúpte bez obáv svoje darčeky s dostatočným predstihom. Prípadné vrátenie či výmenu šperkov predlžujeme do 31.1.2021. Vzťahuje sa aj na vrátenie peňazí*. Viac tu

* Uvedené ceny sú platné len počas trvania zľavové akcie. Šperky zakúpené vo zľavové akcii bude možné vymeniť alebo vrátiť v predĺženej čase do 31.1.2021, nebude sa na ne však už vzťahovať zlacnená cena. Prípadný doplatok bude možné uhradiť vo forme dobierky alebo platbou bankovým prevodom.

Sme držiteľmi nasledujúcich certifikátov

Naše platobné metódy