Nová kolekcia šperkov s farebnými drahokamy

Nová kolekcia šperkov s farebnými drahokamy

Každý šperk má svoju dušu, svoj príbeh, ktorý môže rozprávať. Nová kolekcia šperkov s farebnými drahokamami vyzdvihne krásu a jedinečnosť každej ženy. Kombinácia precíznych ručne spracovaných detailov, 14 karátového ružového, žltého a bieleho zlata doplneného prírodnými kameňmi v pastelových odtieňoch pripomenie každej žene jej vnútornú silu, odvahu a sebavedomie. Hlavnú úlohu hrá originálna kombinácia originálna kombinácia topázov, olivínov, rodolitov, citrínov, diamantov, rubínov, a zafírov vybrúsených do tvaru oválu, slzy, kvapky, princessu, markízy alebo briliantu.

Darujte žiariaci klenot z novej kolekcie priamo sebe alebo svojim milovaným a exkluzivita každého kúsku za vás vyjadrí, ako výnimoční pre vás obdarovaní sú.

Prečo vybrať farebné drahokamy?

Každá žena sa chce cítiť výnimočná a s originálnym prsteňom, náušnicami alebo príveskom z našej novej kolekcie šperkov s farebnými drahokamy, ten pocit určite zažije. Ak pri výbere šperkov čelíte vždy nerozhodnosti, aký kameň si vybrať a nič sa vám nezdá dostatočne originálne, aj tento problém považujte za vyriešený. Navyše každý z kameňov má svoj význam, stane sa z neho váš osobný amulet, ktorý pomôže k naplneniu vašich prianí a snov. Topaz prináša lásku a hojnosť, olivín pomáha zlepšovať medziľudské vzťahy a manželstvo, rodolit podporuje tvorivosť a sebavedomie, citrín dodá životnú energiu, rubín prehĺbi vášeň a zafír upevní múdrosť a úprimnosť.

Prečo nakúpiť u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete priamo u výrobcu. Každý šperk prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí ho starostlivo opracujú, zafasují drahokamy a vyleští každý kúsok kovu.

 • Záruka a servis

  Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

 • Certifikát

  Ku každému šperku samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti drahokamu ako je čistota, brus alebo farba.

 • Darčekové balenie

  Každý šperk je uložený v elegantnej krabičke, ktorá zároveň poslúži ako vhodné uskladnenie, keď ho dáte dole. Ak si chcete dať obzvlášť záležať, pridajte v košíku i luxusné darčekové balenie, viac neriešte a odovzdajte klenot tak, ako si budúci nositeľka zaslúži.

Naše platobné metódy

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal