Rady a tipy

Rady a tipy

Pripravili sme pre vás články zo zaujímavých tém, ktorá patrí k šperkom zo zlata, osadeným krásnymi diamantmi. Vyberte si nižšie tému a zistite si zaujímavé a hodnotné informácie, ktoré vám pomôžu nájsť ten váš ideálny šperk.

O šperkoch

O šperkoch

Na tejto stránke nájdete informácie, ako sa správne starať o zlaté šperky a ako vybrať správnu veľkosť prsteňa. Ak chcete, aby vaše šperky vydržali celé generácie, je nutné sa o ne správne starať. No a aby ste napríklad zásnubné prstene alebo snubné prstene nosili radi, je dôležité vybrať tú správnu veľkosť, aby vás netlačili alebo naopak ste drahý šperky treba nestralili. Box "Více": Meranie veľkosti (obr. "více") Box "Více": Starostlivosť o šperky (obr. "více") Box "Více": Prečo nakupovať šperky priamo od výrobcu? (obr. "více")

Více

Diamanty

Diamanty

Pred nákupom šperku s diamantom alebo nákupom investičného diamantu vám odporúčame prečítať si základné informácie o tom, ako sa určuje kvalita diamantu, jeho cena, aká kritériá jeho cenu určujú alebo aký je rozdiel medzi diamantom a briliantom. Nielen tieto informácie, ale mnoho ďalšieho nájdete na tejto stránke. Box "Více": Certifikácia diamantov (obr. "více") Box "Více": Hmotnosť diamantu (obr. "více") Box "Více": Farba diamantu (obr. "více") Box "Více": Čistota diamantu (obr. "více") Box "Více": Výbrus diamantu (obr. "více") Box "Více": Rozdiel medzi diamantmi a briliantmi (obr. "více") Box "Více": Vznik a ťažba diamantu (obr. "více")

Více
Všetko o zlate

Všetko o zlate

Zlato je krásny a vzácny kov, ktorý vás možno prekvapí svojimi výnimočnými vlastnosťami.

Více
Príležitosti

Príležitosti

Pre každú životnú príležitosť sa hodí iný šperk. My vám poradíme, aký šperk je vhodné darovať k Valentínovi, k výročiu či aký šperk vybrať k zásnubám. Všetky ženy dostávajú krásne veci. Potešte priateľku, manželku, ale aj mamičku alebo babičku. Box "Více": Zásnuby (obr. "více") Box "Více": Valentín (obr. "více") Box "Více": Ostatné príležitosti (obr. "více")

Více


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2019 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.