Príležitosti

Pre každú životnú príležitosť sa hodí iný šperk. My vám poradíme, aký šperk je vhodné darovať k Valentínovi, k výročiu či aký šperk vybrať k zásnubám. Všetky ženy dostávajú krásne veci. Potešte priateľku, manželku, ale aj mamičku alebo babičku.

Zásnuby

Zásnuby

Rozhodli ste sa požiadať drahú polovičku o ruku? Neviete ale ako správne vybrať zásnubný prsteň alebo ako jej o ruku požiadať? Tak to ste na správnej stránke. Prečítajte si naše rady, tipy a návody ako vybrať ten správny šperk a byť romantický. Box "Více": Ako požiadať svoju milovanú o ruku? (obr. "více") Box "Více": Ako vybrať zásnubný prsteň (obr. "více")

Více
Valentín

Valentín

Obdobie plné romantiky, lásky a zamilovaných párov, to je Valentín. Ak chcete chvíľky strávené s vašou drahou polovičkou niečím vylepšiť, potešte ju krásnym darčekom. Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku zlatých šperkov v tvare srdca, ozdobené žiarivými diamantmi. V našich článkoch sa tiež dočítate, ako je to s oslavou Valentína v zahraničí alebo ako urobiť zo Sviatku zamilovaných deň, na ktorý vaše milá nikdy nezabudne. Box "Více": Valentín - ideálny čas pre zásnuby (obr. "více") Box "Více": Valentín - Sviatok predovšetkým pre ženy? (obr. "více") Box "Více": Valentín vo svete (obr. "více")

Více
Ostatné príležitosti

Ostatné príležitosti

„Ja sa budem menej pozerať na golf a začnem ti kupovať nepraktické darčeky. Napríklad šperky. “  hovorí vo filme Druhá šanca postava Arnolda (Tommy Lee Jones) svojej žene Kay (Meryl Streep), keď po skoro tridsiatich rokoch spoločného žitia obnovujú svoj manželský sľub. Áno, ženy majú radi v dome teplo, ale väčšinou nechcú k výročiu dostať nový kotol. Radi dostávajú niečo krásneho a možno – z pohľadu muža – nepraktického. Ale keď sa potom cíti skvelo, nie je praktické im darovať práve šperk ? K pripomenutiu výročia sú šperky ako stvorené.  Malá, krásna pripomienka toho, čo pre vás žena znamená – šperkom jej hovoríte aj to, že ste radi, keď sa ako žena páči, že v tom má vašu podporu. K Valentínovi, sviatku všetkých zamilovaných, sú ako stvorené motívy sŕdc na prstienkoch, náušniciach alebo príveskoch. Ženy majú srdiečka na šperkoch radi. Nezabúdajte na krásnu škatuľku, v ktorej žena klenot dostáva. Dojem výnimočnosti a luxusu je pri darovaní šperku kľúčový. Snáď každá žena a dievča v kútiku duše očakáva pod vianočným stromčekom šperk . Platí, že aj malá škatuľka urobí veľkú radosť – nie len manželke či priateľke, ale aj dcére alebo babičke. Šperky zo zlata , striebra a drahých kameňov nikdy nevyjdú z módy, stačí teda odhadnúť štýl ženy, ktorú chcete šperkom obdarovať. Nosí náušnice? Strieda ich rada? Zdobí si dekolt retiazkami s príveskom? Má rada biele, alebo žlté zlato? S tým všetkým vám okrem pohľadu do jej šperkovnice  môže pomôcť sestra či dobrá kamarátka .
Box "Více": Zásnuby (obr. "více") Box "Více": Valentín (obr. "více") Box "Více": Ostatné príležitosti (obr. "více")

Více


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2019 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.