Ostatné príležitosti

„Ja sa budem menej pozerať na golf a začnem ti kupovať nepraktické darčeky. Napríklad šperky. hovorí vo filme Druhá šanca postava Arnolda (Tommy Lee Jones) svojej žene Kay (Meryl Streep), keď po skoro tridsiatich rokoch spoločného žitia obnovujú svoj manželský sľub. Áno, ženy majú radi v dome teplo, ale väčšinou nechcú k výročiu dostať nový kotol. Radi dostávajú niečo krásneho a možno – z pohľadu muža – nepraktického. Ale keď sa potom cíti skvelo, nie je praktické im darovať práve šperk?

darček

K pripomenutiu výročia sú šperky ako stvorené. Malá, krásna pripomienka toho, čo pre vás žena znamená – šperkom jej hovoríte aj to, že ste radi, keď sa ako žena páči, že v tom má vašu podporu. K Valentínovi, sviatku všetkých zamilovaných, sú ako stvorené motívy sŕdc na prstienkoch, náušniciach alebo príveskoch. Ženy majú srdiečka na šperkoch radi. Nezabúdajte na krásnu škatuľku, v ktorej žena klenot dostáva. Dojem výnimočnosti a luxusu je pri darovaní šperku kľúčový.

Snáď každá žena a dievča v kútiku duše očakáva pod vianočným stromčekom šperk. Platí, že aj malá škatuľka urobí veľkú radosť – nie len manželke či priateľke, ale aj dcére alebo babičke.

Šperky zo zlata, striebra a drahých kameňov nikdy nevyjdú z módy, stačí teda odhadnúť štýl ženy, ktorú chcete šperkom obdarovať. Nosí náušnice? Strieda ich rada? Zdobí si dekolt retiazkami s príveskom? Má rada biele, alebo žlté zlato? S tým všetkým vám okrem pohľadu do jej šperkovnice môže pomôcť sestra či dobrá kamarátka.

Zásnuby

Zásnuby

Rozhodli ste sa požiadať drahú polovičku o ruku? Neviete ale ako správne vybrať zásnubný prsteň alebo ako jej o ruku požiadať? Tak to ste na správnej stránke. Prečítajte si naše rady, tipy a návody ako vybrať ten správny šperk a byť romantický. Box "Více": Ako požiadať svoju milovanú o ruku? (obr. "více") Box "Více": Ako vybrať zásnubný prsteň (obr. "více")

Více
Valentín

Valentín

Obdobie plné romantiky, lásky a zamilovaných párov, to je Valentín. Ak chcete chvíľky strávené s vašou drahou polovičkou niečím vylepšiť, potešte ju krásnym darčekom. Pripravili sme pre vás špeciálnu ponuku zlatých šperkov v tvare srdca, ozdobené žiarivými diamantmi. V našich článkoch sa tiež dočítate, ako je to s oslavou Valentína v zahraničí alebo ako urobiť zo Sviatku zamilovaných deň, na ktorý vaše milá nikdy nezabudne. Box "Více": Valentín - ideálny čas pre zásnuby (obr. "více") Box "Více": Valentín - Sviatok predovšetkým pre ženy? (obr. "více") Box "Více": Valentín vo svete (obr. "více")

Více
Ostatné príležitosti

Ostatné príležitosti

„Ja sa budem menej pozerať na golf a začnem ti kupovať nepraktické darčeky. Napríklad šperky. “  hovorí vo filme Druhá šanca postava Arnolda (Tommy Lee Jones) svojej žene Kay (Meryl Streep), keď po skoro tridsiatich rokoch spoločného žitia obnovujú svoj manželský sľub. Áno, ženy majú radi v dome teplo, ale väčšinou nechcú k výročiu dostať nový kotol. Radi dostávajú niečo krásneho a možno – z pohľadu muža – nepraktického. Ale keď sa potom cíti skvelo, nie je praktické im darovať práve šperk ? K pripomenutiu výročia sú šperky ako stvorené.  Malá, krásna pripomienka toho, čo pre vás žena znamená – šperkom jej hovoríte aj to, že ste radi, keď sa ako žena páči, že v tom má vašu podporu. K Valentínovi, sviatku všetkých zamilovaných, sú ako stvorené motívy sŕdc na prstienkoch, náušniciach alebo príveskoch. Ženy majú srdiečka na šperkoch radi. Nezabúdajte na krásnu škatuľku, v ktorej žena klenot dostáva. Dojem výnimočnosti a luxusu je pri darovaní šperku kľúčový. Snáď každá žena a dievča v kútiku duše očakáva pod vianočným stromčekom šperk . Platí, že aj malá škatuľka urobí veľkú radosť – nie len manželke či priateľke, ale aj dcére alebo babičke. Šperky zo zlata , striebra a drahých kameňov nikdy nevyjdú z módy, stačí teda odhadnúť štýl ženy, ktorú chcete šperkom obdarovať. Nosí náušnice? Strieda ich rada? Zdobí si dekolt retiazkami s príveskom? Má rada biele, alebo žlté zlato? S tým všetkým vám okrem pohľadu do jej šperkovnice  môže pomôcť sestra či dobrá kamarátka .
Box "Více": Zásnuby (obr. "více") Box "Více": Valentín (obr. "více") Box "Více": Ostatné príležitosti (obr. "více")

Více


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.