Ako požiadať svoju milovanú o ruku?

Správne miesto je polovicou úspechu...

Ženy sú oproti nám, mužom, ďaleko viac vnímavejší. Všímajú si okolitého prostredia, vôni, zvukov a farieb. Preto dbajte, aby žiadosť o ruku prišla na tom pravom mieste. Vyberte ho podľa toho, čo má Vaša nastávajúca rada. Chcela vždy vidieť Rím? Tak čo ju zobrať na predĺžený víkend do tohto starobylého mesta a požiadať ju o ruku pred nočným Koloseom? Predĺžené víkendy v známych metropolách nebývajú drahé a zaručujeme Vám, že vďaka nim sa stane žiadosť o ruku nezabudnuteľnou.

Zásnubný prsteň

Nemusíte ale jazdiť za hranice. Aj u nás je určite veľa miest, ktoré vaša milovaná zbožňuje. Zamyslite sa, ktoré to sú a choďte do akcie! Obľúbené miesto v prírode zafunguje nemenej dobre. Môžete využiť aj vašu obľúbenú reštauráciu, tam však nezabudnite navodiť tu správnu romantickú atmosféru. Evergreenom v žiadostiach o ruku je tiež miesto vášho prvého stretnutia. Skrátka buďte tvoriví, fantázii sa medze nekladú.

Moment Prekvapenia

Buďte trochu tajomný. Nedajte na sebe nič poznať až do vtedy, kým žiadosť prednesiete. Každá žena miluje prekvapenia a toto je to najdôležitejšie, aké jej môžete dať. Dokonca by sme povedali, že prekvapenie, keď žena vôbec nečaká, že jej požiadame o ruku, je dôležitejšie ako výber správneho miesta. Neodporúčame žiadať drahú polovičku po mesiaci, čo spolu chodíte, pravdepodobne budete odmietnutý. Aj keď nemusí to platiť vždy.

Pokľaknúť alebo nie? 

Ako požiadať o ruku

Možno si poviete, že pokľaknutie je už staromódne a možno máte pravdu. Ibaže v dnešnej dobe už páni moc romantických gest nerobia, k veľkému smútku žien. Keď príde ten okamžik, staňte sa tým najväčším romantikom pod slnkom! Pokľaknite na jedno koleno a dlho sa jej zadívajte do očí. Garantujeme Vám, že v tu chvíľu vašej milovanej stúpne tlak a podlomia sa kolená. Keď uvidí vašu ruku, ako siaha do vrecka pre vytúženú škatuľku, nemôže povedať nie.

Povedzte jej, čo k nej cítite 

Keď sa jej budete pozerať do očí, dajte priechod svojím citom. Samotná otázka "Vezmeš si ma?" nie je to pravé. Povedzte jej, ako moc ju milujete a čo pre Vás znamená. Je to veľmi dôležité, pretože ona to bude chcieť počuť! Keď sa vyznáte zo všetkých citov, až potom položte tu najdôležitejšiu otázku vo svojom živote. 

Proste to urobte! 

Zbytočne sa nestresujte a nebojte. Keď viete, že ju milujete a chcete s ňou stráviť zvyšok života, odhoďte obavy za hlavu a choďte do toho!

Prečítajte si tiež naše rady ako vybrať zásnubný prsteň

Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.