Meranie veľkosti

Hlavne u kúpa zásnubných prsteňov sa často stáva, že muž chce svoju budúcu snúbenicu prekvapiť. Ako ale správne zvoliť veľkosť tak, aby o tom nevedela? Jednoducho pomocou nášho návodu

Multisizer

Meranie multisizerom je veľmi presné a pohodlné. Ide o plastový prúžok so stupnicu v milimetroch, opatrený lupou. Navlieknite si ho (alebo jej/jemu) na prst, prevlieknite a utiahnite. Prúžok musí prst ľahko obťahovať a jeho pretiahnutie cez kĺb musí vyžadovať mierne úsilie a odpor. Keď toto zvládnete, pozrite sa na lupu, pod ktorou vidíte požadovaný priemer v milimetroch.

Meracie prúžok - veľkosť prsteňa

Tajné meranie veľkosti

Chcete zaobstarať prsteň ako prekvapenie, darček k výročiu alebo narodeninám? Použite metódu porovnávacích krúžkov, vďaka ktorým zistíte veľkosť prsteňov veľmi presne, nech by čokoľvek tušila, a prsteň tak bude krásnym prekvapením. Budete k tomu potrebovať niektorý z prsteňov, ktorý už žena nosí. V nestráženej chvíli si ho na moment požičajte z jej šperkovnice.

PDF dokument s meracími krúžkami, ktorý si vytlačte. Potom k vytlačeným krúžkom priložte vzorový prsteň. Správnu veľkosť poznáte tak, že medzi krúžkom a vnútorným okrajom prsteňa nie je žiadne biele miesto. Čierna linka ale nesmie byť pod prsteňom - musí byť stále vidieť.

Čo sa stane, keď zvolím zlú veľkosť?

Nebojte sa, spoločne to vyriešime. Veľkosť prsteňa vieme upraviť až o dve veľkosti. Navyše máte v našom e-shope prvú opravu zadarmo. Stačí len poslať šperk vrátane faktúry a údajom o novej veľkosti na našu adresu a my Vám ho do 3 pracovných dní upravíme. Hradíte iba poštovné dobierkou za 1,70 €

Nepoznáte Vašu veľkosť prsta?

ZADARMO vám pošleme šikovného pomocníka na zistenie správnej veľkosti prsta. Neváhajte sa na nás obrátiť. Môžete volať našu zelenú linku 800 333 353, alebo napísať email na info@briliantove-sperky.sk. Veľmi radi Vám poradíme a odpovieme na Vaše dotazy, poprípade pomôžeme s meraním.

Multisizer posielame obyčajnou poštou, preto sa občas stane, že nedorazí bohužiaľ až do Vašej schránky. Ak sa tak stane, prosím, neváhajte sa ozvať a dohodnúť sa na poslaní nového.

Multisizer na merenie veľkosti prsta


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.