Meranie veľkosti

Hlavne u kúpa zásnubných prsteňov sa často stáva, že muž chce svoju budúcu snúbenicu prekvapiť. Ako ale správne zvoliť veľkosť tak, aby o tom nevedela? Jednoducho pomocou nášho návodu

Multisizer

Meranie multisizerom je veľmi presné a pohodlné. Ide o plastový prúžok so stupnicu v milimetroch, opatrený lupou. Navlieknite si ho (alebo jej/jemu) na prst, prevlieknite a utiahnite. Prúžok musí prst ľahko obťahovať a jeho pretiahnutie cez kĺb musí vyžadovať mierne úsilie a odpor. Keď toto zvládnete, pozrite sa na lupu, pod ktorou vidíte požadovaný priemer v milimetroch.

Meracie prúžok - veľkosť prsteňa

Tajné meranie veľkosti

Chcete zaobstarať prsteň ako prekvapenie, darček k výročiu alebo narodeninám? Použite metódu porovnávacích krúžkov, vďaka ktorým zistíte veľkosť prsteňov veľmi presne, nech by čokoľvek tušila, a prsteň tak bude krásnym prekvapením. Budete k tomu potrebovať niektorý z prsteňov, ktorý už žena nosí. V nestráženej chvíli si ho na moment požičajte z jej šperkovnice.

PDF dokument s meracími krúžkami, ktorý si vytlačte. Potom k vytlačeným krúžkom priložte vzorový prsteň. Správnu veľkosť poznáte tak, že medzi krúžkom a vnútorným okrajom prsteňa nie je žiadne biele miesto. Čierna linka ale nesmie byť pod prsteňom - musí byť stále vidieť.

Čo sa stane, keď zvolím zlú veľkosť?

Nebojte sa, spoločne to vyriešime. Veľkosť prsteňa vieme upraviť až o dve veľkosti. Navyše máte v našom e-shope prvú opravu zadarmo. Stačí len poslať šperk vrátane faktúry a údajom o novej veľkosti na našu adresu a my Vám ho do 3 pracovných dní upravíme. Hradíte iba poštovné dobierkou za 1,70 €

Nepoznáte Vašu veľkosť prsta?

ZADARMO vám pošleme šikovného pomocníka na zistenie správnej veľkosti prsta. Neváhajte sa na nás obrátiť. Môžete volať našu zákaznicku linku +420 485 110 116, alebo napísať email na info@briliantove-sperky.sk. Veľmi radi Vám poradíme a odpovieme na Vaše dotazy, poprípade pomôžeme s meraním.

Multisizer posielame obyčajnou poštou, preto sa občas stane, že nedorazí bohužiaľ až do Vašej schránky. Ak sa tak stane, prosím, neváhajte sa ozvať a dohodnúť sa na poslaní nového.

Multisizer na merenie veľkosti prsta


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.