Nová kolekcia zlatých náramkov

Nová kolekcia zlatých náramkov

Február nemusí byť len o sviatku všetkých zamilovaných. Urobme spoločne z celého februára mesiac medziľudských vzťahov a vyjadrime lásku tým, ktorí v našom srdci zaujímajú špeciálne miesto. Darujte niečo, čo im každý deň bude pripomínať ich výnimočnosť a dôležitosť. Nechajte šperk hovoriť namiesto vás..

Z našej novej kolekcie šnúrkových náramkov, ktoré kombinujú zlaté komponenty, diamanty a kvalitné čierne povrázky vyberiete to pravé.

Jednoduché náramky

Ak chcete svoj arzenál šperkov Danfil doplniť niečím novým a nevšedným alebo svoju šperkovnicu ešte len začínate zapĺňať, jednoduchý náramok s celozlatým jemným komponentom je to pravé. Zvoľte klasické srdce symbolizujúce lásku, znak nekonečna zasa môže predstavovať pevnosť a nekonečnú oddanosť rodine. Táto voľba je ideálna aj pre niekoho, kto šperky inak moc nenosí.

Prezrieť všetky náramky

Zdobené diamantové náramky

Svoj typ náramku si vyberie naozaj každý. Ak je vaše druhé meno trblietanie a lesk, bude kombinácia diamantov, rôznych farieb zlata, hrán a oblých tvarov jasná voľba. Medzi ručne a precízne vykonaným zapletaním vynikajú briliantové kytičky a celozlaté guličky. Doplňte náramkom svoje hodinky alebo ich noste samostatne viac dohromady.

Prezrieť všetky náramky

Čo je na náramkoch najlepší?

Nemusíte riešiť veľkosť ako u prsteňov, hodí sa pre mladú slečnu aj pre elegantnú ženu a majú symbolický význam. Úplne pôvodné náramky priateľstva už vznikali údaje u indiánov v Strednej Amerike. Potvrdzovalo priateľstvo a lásku a mohlo byť do nich vpletené želanie, ktoré sa malo splniť, až náramok sám spadol z ruky. My sme ich posunuli na vyššiu a luxusnejšie úroveň vďaka kombinácií briliantov, 14 karátového zlata, kvalitné šnúrky a precízneho predlžovacieho zapínanie, ktoré spadnutie nedopustí.

Prečo nakúpiť u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete priamo u výrobcu. Každý náramok prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí starostlivo opracujú komponenty a ručne zapletú každý jednotlivý uzlík.

 • Záruka a servis

  Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

 • Certifikát

  Ku každému náramku, ktorý obsahuje komponentov s diamantmi samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti briliantu ako je čistota, brus alebo farba.

 • Darčekové balenie

  Každý náramok je usadený na vlastnom vankúšiku a zabalený v elegantnej krabičke, ktorá zároveň poslúži ako vhodné uskladnenie, keď ho dáte dole. Ak si chcete dať obzvlášť záležať, pridajte v košíku i luxusné darčekové balenie, viac neriešte a odovzdajte klenot tak, ako si budúci nositeľka zaslúži.

Naše platobné metódy

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal