Nová kolekcia zlatých náramkov

Nová kolekcia zlatých náramkov

Február nemusí byť len o sviatku všetkých zamilovaných. Urobme spoločne z celého februára mesiac medziľudských vzťahov a vyjadrime lásku tým, ktorí v našom srdci zaujímajú špeciálne miesto. Darujte niečo, čo im každý deň bude pripomínať ich výnimočnosť a dôležitosť. Nechajte šperk hovoriť namiesto vás..

Z našej novej kolekcie šnúrkových náramkov, ktoré kombinujú zlaté komponenty, diamanty a kvalitné čierne povrázky vyberiete to pravé.

Jednoduché náramky

Ak chcete svoj arzenál šperkov Danfil doplniť niečím novým a nevšedným alebo svoju šperkovnicu ešte len začínate zapĺňať, jednoduchý náramok s celozlatým jemným komponentom je to pravé. Zvoľte klasické srdce symbolizujúce lásku, znak nekonečna zasa môže predstavovať pevnosť a nekonečnú oddanosť rodine. Táto voľba je ideálna aj pre niekoho, kto šperky inak moc nenosí.

Prezrieť všetky náramky

Čo je na náramkoch najlepší?

Nemusíte riešiť veľkosť ako u prsteňov, hodí sa pre mladú slečnu aj pre elegantnú ženu a majú symbolický význam. Úplne pôvodné náramky priateľstva už vznikali údaje u indiánov v Strednej Amerike. Potvrdzovalo priateľstvo a lásku a mohlo byť do nich vpletené želanie, ktoré sa malo splniť, až náramok sám spadol z ruky. My sme ich posunuli na vyššiu a luxusnejšie úroveň vďaka kombinácií briliantov, 14 karátového zlata, kvalitné šnúrky a precízneho predlžovacieho zapínanie, ktoré spadnutie nedopustí.

Prečo nakúpiť u nás?

 • Kvalita

  Nakupujete priamo u výrobcu. Každý náramok prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí starostlivo opracujú komponenty a ručne zapletú každý jednotlivý uzlík.

 • Záruka a servis

  Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

 • Certifikát

  Ku každému náramku, ktorý obsahuje komponentov s diamantmi samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti briliantu ako je čistota, brus alebo farba.

 • Darčekové balenie

  Každý náramok je usadený na vlastnom vankúšiku a zabalený v elegantnej krabičke, ktorá zároveň poslúži ako vhodné uskladnenie, keď ho dáte dole. Ak si chcete dať obzvlášť záležať, pridajte v košíku i luxusné darčekové balenie, viac neriešte a odovzdajte klenot tak, ako si budúci nositeľka zaslúži.

Naše platobné metódy

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal