Nová kolekcia zlatých náramkov

Nová kolekcia zlatých náramkov

Február nemusí byť len o sviatku všetkých zamilovaných. Urobme spoločne z celého februára mesiac medziľudských vzťahov a vyjadrime lásku tým, ktorí v našom srdci zaujímajú špeciálne miesto. Darujte niečo, čo im každý deň bude pripomínať ich výnimočnosť a dôležitosť. Nechajte šperk hovoriť namiesto vás..

Z našej novej kolekcie šnúrkových náramkov, ktoré kombinujú zlaté komponenty, diamanty a kvalitné čierne povrázky vyberiete to pravé.

Náramky s celozlatými komponentmi

Náramok so zlatým komponentom kruhu, anjelského krídla, krížika alebo kotvičky zaboduje u žien, ktoré milujú jednoduchosť a rady siahnu po šperku, ktorý im prinesie niečo viac, než len pekný doplnok. Dokreslia a podporí ich osobnosť, bude liečiť, zdobiť aj chrániť. Anjelské krídlo vyjadrí voľnosť a zabezpečí ochranu, kotvička zase zaručí obchodný úspech, nádej a odhodlanosť.

Prezrieť všetky náramky

Jednoduché náramky

Ak chcete svoj arzenál šperkov Danfil doplniť niečím novým a nevšedným alebo svoju šperkovnicu ešte len začínate zapĺňať, jednoduchý náramok s celozlatým jemným komponentom je to pravé. Zvoľte klasické srdce symbolizujúce lásku, znak nekonečna zasa môže predstavovať pevnosť a nekonečnú oddanosť rodine. Táto voľba je ideálna aj pre niekoho, kto šperky inak moc nenosí.

Prezrieť všetky náramky

Zdobené diamantové náramky

Svoj typ náramku si vyberie naozaj každý. Ak je vaše druhé meno trblietanie a lesk, bude kombinácia diamantov, rôznych farieb zlata, hrán a oblých tvarov jasná voľba. Medzi ručne a precízne vykonaným zapletaním vynikajú briliantové kytičky a celozlaté guličky. Doplňte náramkom svoje hodinky alebo ich noste samostatne viac dohromady.

Prezrieť všetky náramky

Zapletané zlaté náramky

Menej zlata, viac zapletanie a napriek tomu zachovaná jemnosť. U tohto typu náramku sa diamantové valčekmi alebo jednotlivé briliantmi striedajú s celozlatými komponenty a detailne spracovanými uzlíky. Zapínanie je riešené praktickým predlžovacím a skracovacím mechanizmom, ktoré je nielen funkčné, ale prakticky zakončuje celé pletenie.

Prezrieť všetky náramky

Čo je na náramkoch najlepší?

Nemusíte riešiť veľkosť ako u prsteňov, hodí sa pre mladú slečnu aj pre elegantnú ženu a majú symbolický význam. Úplne pôvodné náramky priateľstva už vznikali údaje u indiánov v Strednej Amerike. Potvrdzovalo priateľstvo a lásku a mohlo byť do nich vpletené želanie, ktoré sa malo splniť, až náramok sám spadol z ruky. My sme ich posunuli na vyššiu a luxusnejšie úroveň vďaka kombinácií briliantov, 14 karátového zlata, kvalitné šnúrky a precízneho predlžovacieho zapínanie, ktoré spadnutie nedopustí.

Prečo nakúpiť u nás?

  • Kvalita

    Nakupujete priamo u výrobcu. Každý šperk prejde rukami niekoľkých skúsených zlatníkov, ktorí ho starostlivo opracujú, zafasují drahokamy a vyleští každý kúsok kovu.

  • Záruka a servis

    Bezplatne sa pri objednaní zaregistrujte u nás na webe a výmenou získate predĺženú záruku 36 mesiacov. Raz za čas vám pošleme upozornenie na neodolateľnú zľavovú akciu alebo novinku ušitú priamo vám na mieru.

  • Certifikát

    Ku každému šperku samozrejme dostane certifikát pravosti. Ten vám popíše všetky detailné vlastnosti diamantu ako je čistota, brus alebo farba.