Nakúpte vianočné darčeky včas a z pohodlia domova

Možnost výměny a vrácení až do 31.1.2022

Nakúpte vianočné darčeky včas a z pohodlia domova

Šperky můžete objednávat až do 20.12. do 10 hodin. Doporučujeme ale zvolit nejrychlejší způsob dodání pomocí EMS od České pošty. Poslední objednávky od nás odejdou 22.12. pomocí Vámi zvoleného dopravce, poté si je už můžete vyzvedávat pouze na našem showroomu.

Nestíhate už vôbec alebo si neviete rady? Príďte si rovno vybrať darčeky do nášho showroomu v Liberci, ktorý je pre vás otvorený až do 23. decembra. Pred návštevou sa prosím objednajte na +420 485 110 116, aby sme sa vám mohli naplno venovať.

Neviete čo vybrať? Tak venujte darčekový poukaz.

Vyberte si z našich produktov

Prečo nakúpiť u nás?

  • Možnosť vrátenia alebo výmeny až po Vianociach

    Nakúpte bez obáv svoje darčeky s dostatočným predstihom. Prípadné vrátenie či výmenu šperkov predlžujeme do 31.1.2021. Vzťahuje sa aj na vrátenie peňazí*.

  • Nakupujete priamo u výrobcu s tradíciou 25 rokov

    Sme výrobca, ktorý je na trhu cez 25 rokov. Na akýkoľvek šperk, ktorý u nás zakúpite, ponúkame nadštandardný servis. Radi vaše šperky skontrolujeme, vyleštíme, opravíme alebo upravíme veľkosť prsteňa.

  • Diamantové šperky iba s certifikátom

    Ak si u nás objednáte šperk s diamantom, automaticky vám k nemu pošleme tiež certifikát pravosti, ktorý obsahuje všetky informácie o pôvode a kvalite kameňa.

Najčastejšie otázky k nakupovaniu darčekov