Povianočný výpredaj - Zľava 25% na šperky skladom

Možnosť výmeny a vrátenia až do 31.1.2021

Prečo nakúpiť u nás?

 • Možnosť vrátenia alebo výmeny až po Vianociach

  Nakúpte bez obáv svoje darčeky s dostatočným predstihom. Prípadné vrátenie či výmenu šperkov predlžujeme do 31.1.2021. Vzťahuje sa aj na vrátenie peňazí*.

 • Nakupujete priamo u výrobcu s tradíciou 25 rokov

  Sme výrobca, ktorý je na trhu cez 25 rokov. Na akýkoľvek šperk, ktorý u nás zakúpite, ponúkame nadštandardný servis. Radi vaše šperky skontrolujeme, vyleštíme, opravíme alebo upravíme veľkosť prsteňa.

 • Diamantové šperky iba s certifikátom

  Ak si u nás objednáte šperk s diamantom, automaticky vám k nemu pošleme tiež certifikát pravosti, ktorý obsahuje všetky informácie o pôvode a kvalite kameňa.

Prečo kúpiť šperk?

Zlato a drahé kamene majú trvalú hodnotu. V dnešnej neistej dobe sú určite lepšou voľbou než iné nepraktické darčeky v podobe drahých mobilných telefónov, nepotrebných zbytočností a iného spotrebného tovaru.

Ako najlepšie vyjadriť to, čo slovami nejde? No predsa darovaním šperku. Nielen priateľke, partnerke, manželke, ale napríklad aj svojej dcére alebo vnučke. Darovaním šperku zhmotníme spomienku na blízkeho človeka. Darujete vec, ktorá má trvalú hodnotu. Môžete to byť práve vy, na koho budú ďalšie potomkovia spomínať pri odovzdávaní kvalitného šperku z generácie na generáciu.

Najčastejšie otázky

Nová kolekcia - Viera, láska, nádej

Úplne nová kolekcia je stelesnením emócií a súčasného diania okolo nás. Kotva symbolizuje nádej, že všetko speje k lepším zajtrajškom. Viac ako inokedy sa vraciame k viere, ktorú predstavuje krížik, ktorý nie je len symbolom kresťanstva. A čo je dôležitejšie ako naši blízki? Rodinu a priateľov, na ktoré sa môžeme kedykoľvek obrátiť, sme premietli do symbolu srdca.

Zobraziť ďalšie obľúbené

Naše platobné metódy

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal