Prečo nakúpiť u nás?

Prečo nakúpiť u nás?

  • Možnosť vrátenia alebo výmeny až po Vianociach

    Nakupte bez obav své dárky s dostatečným předstihem. Případné vrácení či výměnu šperků prodlužujeme do 31.1.2022. Vztahuje se i na vrácení peněz.

  • Nakupujete priamo u výrobcu s tradíciou 25 rokov

    Sme výrobca, ktorý je na trhu cez 25 rokov. Na akýkoľvek šperk, ktorý u nás zakúpite, ponúkame nadštandardný servis. Radi vaše šperky skontrolujeme, vyleštíme, opravíme alebo upravíme veľkosť prsteňa.

  • Diamantové šperky iba s certifikátom

    Ak si u nás objednáte šperk s diamantom, automaticky vám k nemu pošleme tiež certifikát pravosti, ktorý obsahuje všetky informácie o pôvode a kvalite kameňa.

Prečo kúpiť šperk?

Zlato a drahé kamene majú trvalú hodnotu. V dnešnej neistej dobe sú určite lepšou voľbou než iné nepraktické darčeky v podobe drahých mobilných telefónov, nepotrebných zbytočností a iného spotrebného tovaru.

Ako najlepšie vyjadriť to, čo slovami nejde? No predsa darovaním šperku. Nielen priateľke, partnerke, manželke, ale napríklad aj svojej dcére alebo vnučke. Darovaním šperku zhmotníme spomienku na blízkeho človeka. Darujete vec, ktorá má trvalú hodnotu. Môžete to byť práve vy, na koho budú ďalšie potomkovia spomínať pri odovzdávaní kvalitného šperku z generácie na generáciu.

Najčastejšie otázky