Přeskočit navigaci

Zásnubné prstene biele zlato

Našiel ste tú pravú a získal si jej lásku. Zostáva vybrať zásnubný prstienok. Prsteň krásny ako jej úsmev, žiarivý ako jej oči, jedinečný, ako je ona sama. Zásnubný prsteň z bieleho zlata je nadčasový. Navyše doplnený o diamant je doslova hitom a jedným z najobľúbenejších šperkov v našom sortimente.

Vyberte si ten správny zásnubný prsteň s diamantom pre svoju lásku!

Jedna otázka, jedno slovo ako odpoveď a jeden prsteň, ktorý to všetko spečatí. A potom bude zdobiť ruku vašej milovanej, možno na večnosť. Výber správneho zásnubného prsteňa teda nie je žiadna maličkosť. Či už pre svoju budúcu nevestu vyberiete jemný, zdobený, jednoduchý alebo veľký, jedno je isté - zlatý zásnubný prsteň vás nikdy nesklame. Bude žiariť dlhé roky, rovnako ako vaša láska. A mimochodom, vedeli ste, že väčšina partnerov sa pred kúpou zásnubného prsteňa radí so svojím partnerom? Možno aspoň jemne a v náznakoch. Tak budete vedieť, ktorý zásnubný prsteň bude rovnako ako vaša milovaná žena ten pravý.

Spečaťte svoju lásku zlatým zásnubným prsteňom s diamantom.
 • Biele zlato predovšetkým

  Biele zlato je tiež obľúbeným drahým kovom na zásnubné prstene. Dokonale dopĺňa lesk diamantov alebo briliantov, ale krásne vyzerá aj samo o sebe. Zásnubné prstene z bieleho zlata sú medzi ženami veľmi obľúbené aj vďaka svojej univerzálnosti. Hodí sa ku každému a vyhovuje väčšine módnych štýlov. Biele zlato je jednoducho nadčasové - rovnako ako vy a váš partner.

 • Tak silné ako vaše puto. Zásnubné prstene s diamantmi

  Kúpa zásnubného prsteňa je moment, ktorý je jednoducho výnimočný. A rovnako by mal byť vzácny aj samotný šperk, ktorý neskôr nasadíte na prsteň svojho partnera. Zlatý zásnubný prsteň s diamantom je skvelou voľbou. Diamant má takmer symbolický význam. Rovnako ako vaše budúce manželstvo, aj diamant na prsteni vydrží akékoľvek škrabance a najťažšie podmienky. A napriek tomu bude nakoniec stále krásny.

 • Zásnubný prsteň s diamantom pre výnimočnú ženu

  Briliantové zásnubné prstene sú tiež obľúbeným šperkom. Briliant je rovnaký drahokam ako diamant, len je inak vybrúsený. Brilianty sa dokonale hodia do zásnubných prsteňov. Brilianty majú krásny lesk a priťahujú pozornosť. Väčšina budúcich neviest určite nechce udržať šťastnú udalosť v tajnosti. A niet lepšieho oznámenia ako trblietavý zásnubný prsteň na prste.

 • Čo sa hovorí o kúpe zásnubného prsteňa

  Čím väčší diamant, tým väčšia láska. A na zásnubný prsteň bez drahého kameňa radšej ani nemyslite. No to je rozhodne mýtus. Zásnubný prsteň vyberajte na základe svojej intuície, aby výsledný šperk odrážal váš vzťah. Keď siahnete po zlate, máte istotu, že zásnubný prsteň vašej lásky bude krásny po celý čas - od žiadosti o ruku až po starobu.

Často kladené otázky

Sme držiteľmi nasledujúcich certifikátov

Naše platobné metódy

Chat