Snubné prstene Danfil

Najkrajšie snubné prstene vznikajú v rukách kreatívnych dizajnérov a skúsených zlatníkov. DANFIL JEWELLERY dokázal skĺbiť inovatívne technológie, kvalitné materiály a umeleckú ručnú prácu tak, aby vznikli prstene, ktoré budú nielen dokonalým skvostom svadobného dňa, ale najmä večným symbolom vašej lásky. Radosť na celý život...

Snubné prstene Danfil

Spoznajte naše kolekcie, ktoré každého uspokoja. Ak hľadáte originalitu a eleganciu, prezrite si kolekciu CASTING. Ak uprednostňujete klasiku, nechajte sa oslniť jednoduchými krúžkami z kolekcie BASIC.

Kolekcia snubných prsteňov CASTING

Prstene z tejto kolekcie sú skutočne jedinečné. Pomocou špeciálnej technológie liatia vytvoríme luxusný šperk s precíznym vyhotovením. Rôzne štýly fasovania diamantov dodajú prsteňom na kráse a originalite. Dámsky aj pánsky prsteň sú navrhnuté tak, aby k sebe dokonale ladili. V kolekcii CASTING nájdete zásnubné prstene v cenovej relácii od 500 € do 1 100 €. 

Snubní prsteny Danfil 3044

Snubní prsteny Danfil 3019


Snubní prsteny Danfil 3023


Snubní prsteny Danfil 3021


Snubní prsteny Danfil 3074


Snubní prsteny Danfil 3048


Snubní prsteny Danfil 3084


Snubní prsteny 3042

Prezriet celú kolekciu CASTING 

Kolekcia snubných prsteňov BASIC

Jednoduché, zmyselné, moderné a cenovo priaznivé sú zásnubné prstene z kolekcie BASIC. Vyberať môžete z rôznych profilov, šírok a povrchových úprav. Zvoľte si tie dokonale vyhovujúce a od svadby ich nebudete chcieť stiahnuť z prsta. Ich ceny začínajú na 110 €. 
Prezriet celú kolekciu BASIC 

Snubné prstene na mieru

Nechať si zhotoviť zásnubný prsteň na mieru neberie DANFIL JEWELLERY ako nový trend, ale ako samozrejmosť. Pri riešení vášho vlastného dizajnu pre vás máme vypracovaný nasledujúci postup, s ktorým to bude zásah do zlatého.

Mám záujem o prstene na mieru 


Bonusy

  • Prstene dodávame v luxusných škatuľkách, a ak si objednáte zásnubný prsteň osadený briliantami, bude súčasťou balenia aj certifikát pravosti.

  • V cene je vždy zahrnutá nielen rytina textu a doživotná záruka, ale aj servisné služby, ako sú napríklad zmena veľkosti alebo leštenie.

  • Dodacia lehota je maximálne 21 dní, a preto sa nemusíte báť objednať si svoje zásnubné prstene kedykoľvek počas plánovania svadby.

darčeková škatuľka na snubné prstene Danfil


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.