Darčeky, ktoré tento rok pod stromčekom zažiari

privesky danfil laska viera nadej

To je nová kolekcia Láska, viera, nádej

Tohtoročnú vianočnú kolekciu sme stvorili pre vás, pre všetkých, pre ktorých bol tento rok náročnejšie ako leta predchádzajúce, pre tých, ktorí si prešli ťažkým časom, a napriek tomu si uchovali nádej na lepšie zajtrajšky.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Rubín, kámeň lásky a vášne

zlaté moderné rubínové šperky

⌚ 5 minút čítania.

Rubíny sú kráľovské drahokamy, ktoré vynikajú svojou sýto červenou farbou. Červená farba v nás prebúdza najintenzívnejšie emócie, ako je vášeň alebo láska a posilňuje našu životnú vitalitu. Rubíny boli vždy veľmi obľúbené medzi kráľovskými rodinami, a preto zdobia aj české korunovačné klenoty. V starovekej reči sanskrt je rubín nazývaný „ratnaraj“, čo znamená kráľ všetkých drahokamov.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Magické perly s liečivou silou

9 minút čítania.

Perla je prekrásny drahokam, ktorý je opradený mnohými legendami a mýtmi. Ako duchovný symbol nájdete perlu snáď v každom náboženstve. Od pradávna je perla stelesnením moci, šťastia a múdrosti. Býva im tiež často prisudzovaná magická moc i liečivá sila. Názor na to, čo perly prinášajú, sa medzi ľuďmi síce rôzni, všetci sa však zhodnú na tom, že keď perly darujete, obdarovanej osobe budú prinášať šťastie.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Noste šperky ako celebrity

Každá žena je už sama o sebe krásna, trochu lesku a trblietania briliantov však ešte nikdy nikomu neuškodilo, nie? 🙂 A o tom, že celebrity sa trblietavým diamantom blysknú radi, či už len cestou ráno pre kávu alebo na slávnostnom galavečere sa môžete presvedčiť v našom dnešnom článku. Inšpirujte sa u nás a doprajte si podobný skvost z kolekcie Danfil Diamonds aj vy. Či si kúpite šperk sama alebo sa páni inšpirujú pri výberu darčeka, môžete hovoriť o dobrej investícii. Krása každej ženy s briliantovými šperkami vynikne.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Vlastným fotoateliérom to ešte len začalo. Pomôžete nám aj vy?

Svoje oznámenie môžeme vyjadriť mnohými umeleckými formami, básňou, piesňou alebo napríklad fotografiou. A práve tá posledná možnosť je zrovna pre nás tá najdôležitejšia. Pýtate sa prečo? Pretože každý šperk, ktorý vzniká od obyčajnej kresby, mení sa pred očami z návrhu do skutočných tvarov, prechádza rukami niekoľkých zlatníkov a šperkárov nesie svoj jedinečný príbeh, má svoju dušu. A ako lepšie preniesť emócie, ktoré do našich šperkov dávame než práve krásnou fotkou?

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Halloween, ktorý si vaše deti zamilujú

halloween danfil

Deň, keď strašidlá ožívajú. Deň, ktorý je plný strašidelných zvukov i tajomnej atmosféry. Jednoducho deň, ktorý si vaše deti obľúbia. Aj napriek tomu, že u nás nie je Halloween ešte úplne zabehnutým sviatkom, medzi deťmi je veľmi obľúbený. V tento deň, ktorý ten rok pripadá na stredu 31. októbra, sa môžu deti zabaviť vymýšľaním strašidelných kostýmov a tešiť sa na sladkosti, ktoré s týmto sviatkom neodmysliteľne súvisia.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář

Rozhovor s brand manažérkou Danfil Diamonds: „Na trhu chceme byť úspešnou a silnou značkou“

Rozhovor s brand manažérkou Danfil Diamonds

„Každá dobrá značka, alebo, ak chcete, úspešný brand, musí na trhu zaujať, musí ponúknuť niečo navyše. Samotný produkt dnes totiž už zďaleka nestačí. Dôležité je získať pozornosť“ hovorí Lenka Jurigová, brand manažérka Danfil Diamonds. Ako a čo všetko pre to musí urobiť sa dozviete v rozhovore, ktorý pre vás pripravila naša blogerka Míša.

Číst článek

Nebyl nalezen žádný komentář