Darčeky pre ženy

Či už ide o originálny alebo luxusný darček, šperk je najlepší darček pre ženu. Je ale dôležité vybrať ten správny pre danú príležitosť. Inšpirujte sa našimi tipmi.

Najobľúbenejšie darčeky

Darčeky pre ženy k narodeninám

Čo stále vyberať za darčeky k narodeninám? No predsa šperky, ktorých nikdy nie je dosť. Navyše šperk má oproti iným darčekom trvalú hodnotu. Najčastejšie sa šperky kupujú k tzv. kulatninám, teda k 20., 30., 40., 50. a 60. narodeninám. Významné sú ale aj 15. alebo 18. narodeniny. Rozdelili sme pre vás teda tipy podľa veku

Do 30 let

Do 50 let

Nad 50 let

Darčeky pre ženy k výročiu

Výročie vzťahu je pre ženy veľmi dôležité, ale muži na neho často zabúdajú. Je teda dobre, že už sa včas rozhliadate po darčeku. Inšpirujte sa tipy našich zákazníkov. Vybrali sme top šperky, ktoré sa hodia pre výročie a určite nešliapnete vedľa.

Darček k sviatku pre ženu

Sviatok mnoho z nás neslávi, čo je škoda. Nemusíte hneď ale kupovať luxusné šperky, verte tomu, že aj jemný decentný šperk urobí väčšiu radosť ako bonboniéra alebo zbytočne drahá kvetina. Navyše oproti týmto darčekom má šperk trvalú hodnotu.

Darček žene za pôrod

Bohužiaľ darček za narodenie potomka nemá na Slovensku moc tradíciu. My ale apelujeme na všetky muže. Vzdajte hold svojej drahej polovičke, ukážte, že si ju vážite a kúpte jej krásny šperk. Šperk to povie za vás..

Darček k promócii pre ženu

Darčeky k promócii majú veľkú tradíciu hlavne v západných krajinách. Ani u nás nie je táto tradícia ale novinkou. Pozrite si naše tipy na decentné a jemné šperky, ktoré vždy budú pripomínať dotknutej tento významný deň, to čo dokázala a toho, kto ju obdaroval.

Ak si nie ste istí, zavolajte na našu zákaznícku linku +421 233 215 605 alebo napíšte na online chate. Nezapomeňte také vybrat to správné dárkové balení.

Darčeky pre ženy

Ženy a blýskavé darčeky, to je duo, ktoré ide neodmysliteľne dohromady. Pokiaľ ide navyše o luxusný šperk, príležitostí na obdarovanie je viac než dosť. Nemusí ísť len o výročie, narodeniny, meniny, Vianoce, Valentín, ale nezabudnite napríklad ani na narodenie potomka. Alebo nečakajte a vykúzlite významnú udalosť sami proste len tak, pretože chcete svoje milované potešiť vo chvíli, keď to samy ani nečakajú.

 • Darčeky pre dievčatká

  Krásny šperk je skvelým darčekom aj pre dievčatko k narodeninám. Zlato má trvalú hodnotu. Navždy si navyše bude pamätať, kto jej ho daroval a môže sa z neho stať rodinný šperk, ktorý treba raz odovzdá aj svojim deťom.
 • Darčeky k narodeninám

  Šperkov nemá žena nikdy dosť. Ak ich bude ale dostávať ku každým narodeninám, z prekvapenie sa stane čoskoro rutina. U okrúhlych narodenín teda 20., 30., 40., 50. a 60. však býva tradíciou dostať šperk, ktorý bude nositeľke pripomínať, kto na nej myslí. Nezabudnite ani na 15. alebo 18. narodeniny, ktoré sú rovnako dôležité.
 • Darčeky k výročiu

  Nie je dôležitejšie moment ako výročie vzťahu, teda určite pre ženy. Páni, buďte veľkorysí a darujte žene svojho života šperk krásny ako jej úsmev, žiarivý ako jej oči, jedinečný, ako je ona sama.
 • Darček za narodenie potomka

  Veľmi často sa zabúda na darček pre ženu za pôrod. Ak sa narodí dievčatko, tak malá princezná vždy dostane zlaté náušničky, ale na ženu sa veľakrát zabúda. Veď dar dieťaťa, pôrod, starosť o neho si predsa zaslúži obdiv nás mužov. A krásny šperk to povie za vás. Navyše bude navždy pamiatkou na jeden z najkrajších momentov ľudského života.