O nás

Šperkárska spoločnosť Danfil Jewellery s.r.o. pôsobí na trhu už od roku 1992, a patrí medzi vyhľadávanou spoločnosť v oblasti výroby šperku a súvisiacich služieb. Šperky, ktoré ponúka, sama vyrába, a preto dokáže ponúknuť nadštandardné služby, starostlivosť o zákazníkov a servis

V Danfil Jewellery je na prvom mieste vždy zákazník, jeho priania a potreby. Cieľom spoločnosti je ponúkať šperky, ktoré nielen, že splní všetky požiadavky náročného klienta, ale navyše aj predčí jeho očakávania. Neopozeraný dizajn, najvyššia kvalita výrobku, služba a maximálna starostlivosť o zákazníka je naším poslaním.

O nás

Chceme byť dôvodom, prečo nosiť kvalitné šperky

Šperky spoločnosti Danfil Jewellery majú prinášať radosť, tvoriť puto medzi ľuďmi, zhmotniť spomienku na blízkeho človeka, inými slovami vyjadriť emócie. Vybudovať emočné puto k šperku a k značke je hlavnou prioritou spoločnosti

Pozrite si naše kolekcie šperkov
Náš proces výroby

Ako fungujeNáš proces výroby

Remeselná práce, montáž a ručné opracovanie šperku je veľmi vážená a vyhľadávaná služba, ktorú spoločnosť Danfil Jewellery ponúka svojim klientom. Nastavenie správnych noriem pre efektívnu výrobu spoločnosť považuje za úspech, ktorý vyplýva z plynulého zaistenia procesu výroby.

Všetky šperky sú vyrábané v sídle spoločnosti v Liberci, kde pracujú zlatníci a faseri, ktorí svoje dielo odovzdávajú ďalším majstrom svojho remesla k opracovanie, brúsenie a leštenie.

Cesta výroby šperku prebieha v Danfil Jewellery od prvotného návrhu, na ktorom pracuje niekoľko návrhárov a grafikov. Vyrobením šperku práca zďaleka nekončí. Cieľom spoločnosti je ponúkať šperky priamo zákazníkom s nadštandardnou starostlivosťou, individuálnymi službami a servisom.

Predstavujeme vám náš tím

Predstavujeme vámNáš tím

Vieme, že úspech nesie každý zamestnanec, ktorý si svoju prácu odvádza zodpovedne, preto je pre nás snaha o zlepšenie pracovného prostredia a nastavovanie motiváciou veľmi dôležitá.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov si zakladáme na inovatívnych postupoch a sústavnom vzdelávaní pracovníkov. Navodenie priateľskej atmosféry na pracovisku poskytuje dôveru, ktorú chová vedenie spoločnosti k svojim zamestnancom a to sa odráža aj v prístupe k našim zákazníkom.

 • Filip Horák - Zakladateľ & riaditeľ Danfil Jewellery

  Filip Horák

  Zakladateľ & riaditeľ Danfil Jewellery

  Filip Horák, zakladateľ spoločnosti Danfil Jewellery, pochádza zo zlatnícke rodiny a k remeslu má veľmi blízko už od svojho otca, ktorý bol súdny znalec kovov a drahých kameňov.

  V spoločnosti zamestnáva cez 25 zlatníkov a ďalších administratívnych pracovníkov. Je zástancom technologického vývoja, inovácií a postupov, ale aj tradíciou a poctivého remesla.

 • Dan Horák - Prevádzkový manažér

  Daniel Horák

  Prevádzkový manažér

  Dan je telom aj dušou podnikateľ, ktorý si aj pri riešení zložitých problémov dokáže zachovať chladnú hlavu. K svojmu bratovi Filipovi sa pridal do rodinnej firmy už pred viac ako desiatimi rokmi, aby spoločne udávali tempo šperkařskému odbore v Česku.

  Vo firme má na starosti primárne jej hladké prevádzkové fungovanie, zabezpečenie personálnych i materiálnych potrieb a presne tých každodenných maličkostí, bez ktorých by žiadna spoločnosť nemohla šliapať ako dobre namazaný stroj.

 • Lucie Zajíčková - Obchodná manažérka

  Lucie Zajíčková

  Obchodná manažérka

  Lucka vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Prahe so špecializáciou na medzinárodný obchod. Už v čase štúdií založila vlastný e-shop a tým odštartovala svoju vášeň pre e-commerce a online svet. Lucina činnosť sa dotýka väčšiny firemných procesov.

  Sleduje všetky novinky vo šperkárskom odbore a podieľa sa tak na tvorbe nových kolekcií a kampaní, navštevuje výstavy a veľtrhy, komunikuje s dodávateľmi a v neposlednom rade spravuje aj naše sociálne siete.

 • Jan Fanta - 3D grafik a dizajnér

  Jan Fanta

  3D grafik a dizajnér

  Jan vyštudoval zlatnícke remeslo, tomuto odboru sa ale vo firme venuje len zriedka. Hlavnou náplňou práce je grafika a obsluha 3D programov. Jeho talent je nenahraditeľný pri tvorbe každého nového šperku.

  Pod Honzovýma rukami vznikajú nové modely, či zákazková výroba. Má tiež oko dizajnéra, ktoré je pre túto pozíciu veľmi žiadané.

 • Jan Rucker - Zlatník a grafik

  Jan Rucker

  Zlatník a grafik

  Honza pôsobí vo firme už niekoľko rokov a vyniká svojim zlatníckym umom.

  Vypracoval sa na veľmi skúseného, talentovaného zlatníka a grafika, ktorý stojí pri zrode výroby šperkov na zákazku od 3D návrhu modelu až po precíznu zlatnícku práci. Jeho rukopis je veľmi žiadaný a ojedinelý.

 • Lucie Malochová - Špecialistka starostlivosti o zákazníkov

  Lucie Malochová

  Špecialistka starostlivosti o zákazníkov

  Lucka má za sebou dlhú dráhu profesionálnej obchodníčky a v komunikácii so zákazníkmi je ako ryba vo vode. Vďaka pravidelným konzultáciám so zlatníkov a bohatým skúsenostiam vám dokáže poradiť s výberom toho správneho šperku, ktorý urobí radosť, aj so zákazkovou výrobou.

  Stretnete sa s ňou teda osobne na našom showroome a môžete sa na ňu obrátiť aj na e-mailu alebo firemném chatu, kde je vám k dispozícii pri akýchkoľvek otázkach.

 • Pavel Petráček - Projektový manažér

  Pavel Petráček

  Projektový manažér

  Pavol je hnacím pohonom celej spoločnosti. Náplňou jeho pozície je riadenie online projektov a koordinácia obchodu a marketingu. Komunikuje s externými zamestnancami a dodávateľmi.

  Pravidelne pracuje na vylepšovanie webových stránok, a všetkých online platforiem. Riadenie marketingu a príprava stratégie je jeho silná stránka.

Prezrite siKolekcie šperkov

 • Kolekcia Danfil Diamonds

  Danfil Diamonds

  Kolekcia Danfil Diamonds predstavuje eleganciu a luxus krásnych diamantov. Ponúkame Vám šperky kvalitné českej výroby, vďaka ktorým si môžete užívať krásu briliantov pri bežnom nosení za prijateľnú cenu. Zo stále sa rozrastajúcej kolekcie 400 modelov si zaručene vyberiete.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Light Collection

  Light Collection

  Jemné prstienky, ľahké tenké krúžky zdobené decentnými diamanty, elegantné náušnice a prívesky, to je naša Light Collection. Decentné šperky vás krásne doplní a vy očaríte okolie svojím minimalistickým štýlom. So šperkom z Light Collection sa zaručene trafíte do vkusu obdarovanej, ktoré bude robiť radosť každý deň.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Colored Gemstones

  Colored Gemstones

  Kolekcia šperkov s drahokamami Colored Gemstones spája očarujúce farby drahokamov a trblietanie šperkov. Vyberať môžete rubíny, smaragdy, modrej a ružovej zafíry, ale aj trblietavé diamanty v kombinácii so šperky z bieleho 14-karátového zlata. Drahé kamene v podobe šperkov skutočne ožívajú a podčiarknu krásu každej odvážne ženy.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Filip Horák Jewellery

  Filip Horák Jewellery

  Šperky sú vytvorené unikátne technikou ručné montáže, ktorá je typická pre región Jizerské hory. Tieto šperky je možné vytvárať v rozmanitých tvaroch, ktoré môžu tvoriť spoločnej kolekcie, či jediný šperk, unikátny na celom svete. Táto ručná technika pomaly zaniká a my sa jej snažíme obnoviť.

  Zobraziť kolekciu
 • Heavens kolekcia

  Heavens Collection

  Kolekcia zlatých príveskov s diamantmi je inšpirovaná biblickým príbehom, jeho symbolikou kométy, mesiace a hviezd. V kresťanstve je kométa symbolom narodenia Ježiša Krista. Kolekcia sa skladá z prvkov mesačnej oblohy, čiže kométy, mesiace, hviezdy a súhvezdia Veľkého voza. Šperky z tejto kolekcie sú jemné, decentné a napriek tomu veľmi trendové.

  Zobraziť kolekciu
 • Angels kolekcia

  Angels Collection

  Limitovaná kolekcia jemných šperkov z bieleho alebo žltého zlata s motívom pierka. Decentné prívesky a trendy prstienky s diamantmi v sebe nesú silný magický element. V symbolike pomáhajú pierka otvárať srdcia a nestrácať životnú energiu. Anjelsky krásne šperky si zamiluje každá žena.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Danfil Kids Jewellery

  Danfil Kids Jewellery

  Detské náušničky z kolekcie Danfil Kids Jewellery sú rozkošné a ľahučké ako pierko. Vykonané v zlate s diamantmi sú nielen dokonalým prvým šperkom pre dievčatko, ale aj vynikajúcu investíciou. Náušničky Danfil Kids Jewellery s diamantmi, to je klenot, ktorý sa dedí z generácie na generáciu, ktorý žije s vašou rodinou, vaším rodom.

  Zobraziť kolekciu
 • Kolekcia Snubné prstene Danfil

  Snubné prstene Danfil

  Snubné prstene Danfil sa rodí pod rukami kreatívnych dizajnérov a skúsených zlatníkov, ktorí dokázali skĺbiť inovatívne technológie, kvalitné materiály a umeleckú ručnú prácu tak, aby vznikli prstene, ktoré budú nielen dokonalým skvostom svadobného dňa, ale predovšetkým večným symbolom vašej lásky.

  Zobraziť kolekciu

Sme držiteľmi nasledujúcich certifikátov

Naše platobné metódy