Zlaté prívesky platničky

Zlaté prívesky v tvare platničky s písmenami podľa mena doplnené o diamanty vytvárajú jedinečné jemné a decentné šperky. Všetky písmená sú ručne rytá. Kombinácia ručné rytiny a diamantu vytvára jedinečný šperk, ktorý je krásnym darčekom pre každú príležitosť i upomienka na vzájomnej puto mamičky s dcérou, sestier alebo kamarátok.

48 produktov
Zoradiť podľa

Prívesky s diamantom

Klasické, asymetrické, srdce, krížik, vločka ... s jedným malým alebo väčším diamantom? Alebo snáď s niekoľkými diamantmi? Nie je spoločenské príležitosti rovnako ako nie je dekoltu, ktoré by prívesky Danfil Diamonds nedokázali ozdobiť. Navyše možno naše prívesky zladiť aj s briliantovými náušnicami. Záleží len na vašom vkuse!

 • Zlatý prívesok

  Zlaté prívesky Danfil Diamonds predstavujú veľmi obľúbený sortiment a najdostupnejšie luxusné šperky v našej ponuke. Vyberať môžete nielen rôzne tvary ako je srdce, krížik, vločka alebo klasiku s diamantmi, ale aj drahé kamene ako je zafír, smaragd, rubín alebo ametyst!
 • Prívesok srdce

  Najobľúbenejšie prívesky sú bezpochyby tie v tvare srdca, a je jedno či sú vyrobené z bieleho alebo žltého zlata. Srdce symbolizuje lásku, nehu a vernosť. Ak chcete svojej milovanej vyznať lásku, alebo jej len slovami neviete povedať, že ste radi, že jej máte, urobte to príveskom v tvare srdca s diamantom, ktorý povie viac ako tisíc slov.
 • Prívesky na retiazku

  Prívesky často vyjadrujem postoj osoby, ktorá ho nosí, alebo hovorí za tých, ktorí ho darujú. Kolekcia Danfil Diamonds ponúka elegantné klasické, ale aj asymetrické prívesky na retiazku s diamantmi. K prívesku možno dokúpiť aj decentné retiazka z bieleho alebo žltého zlata.
 • Prívesok s diamantom

  Ozdobte svoj dekolt luxusnými prívesky z bieleho alebo žltého zlata s diamantmi. Diamant je spájaný s luxusom, bohatstvom a hlavne krásou, preto nemôže chýbať vo vašej šperkovnici. Ku každému prívesku s diamantom dostanete certifikát pravosti.

Naše platobné metódy

 • Visa
 • Mastercard
 • PayU
 • PayPal