Darčekové škatuľky

Vaše šperky chránime ako oko v hlave. Preto sú uložené v luxusných darčekových škatuľkách, ktoré ochránia šperky pred akoukoľvek ujmou, zároveň ale dajú vyniknúť kráse pokladov v nich uložených.

       Darčekové škatuľky Danfil Jewellery

Každá farba škatuliek na prstene je vhodná pre iné príležitosti, iné osoby alebo inú kolekciu šperkov. Zvoľte ten najlepší farebný variant pre váš šperk!   

                                                           Čierna darčeková škatuľka Danfil

Čierna znamená luxus a eleganciu   

Krásna čierna škatuľka je ideálna v kombinácii so šperkami z bieleho zlata. Vyníma sa najmä pre kolekciu Danfil Diamonds. Luxusná čierna škatuľka podtrhne lesk a trblietanie žiarivých diamantov. Škatuľka pôsobí elegantne a vznešene.


                                                         Červená darčeková škatuľka Danfil

Červená pôsobí štýlovo a sexy

Červená farba okamžite pripúta jej pohľad. Šperk uložený v červenej škatuľke vyzerá zmyselne a moderne, najmä prstene, ktoré kombinujú žlté a biele zlato. Červená farba sa najlepšie hodí pre príležitosti, ako je Valentín alebo Vianoce.  

                                                          Biela darčeková škatuľka Danfil

Biela ako symbol nežnosti a čistoty

Biela farba perfektne doplňuje prstene zo žltého zlata s briliantmi. Zaujať môže tiež prsteň s farebným drahokamom uložený do bielej škatuľky. Ak uprednostňujete jednoduchosť, je pre vás biela škatuľka tým správnym rozhodnutím.  

Každá škatuľka je uložená v darčekovej taštičke rovnakej farby označenej logom Danfil Jewellery, súčasťou balenia je tiež certifikát pravosti diamantu.  

Vrchná škatuľka má rozmer 7 x 5,5 x 6 cm.

Ak si chcete farbu svojej škatuľky vybrať, stačí označiť požadovanú farbu v objednávke. K objednávkam nad 185 EUR od nás dostanete túto darčekovú škatuľku zadarmo. 


Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.