Šperky na zákazku

Šperky na zákazku

Šperky na zákazku

Radi Vás „prevedieme“ celým procesom výroby od návrhu dizajnu (3D modelov) daného šperku až po zhotovenie celej kolekcie. Na vaše prianie môžeme spracovať aj Vami navrhnutý dizajn. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia doba a vysoká kvalita.

Túžite po úplne originálnom šperku? Hľadáte ručne vyrábané šperky? Chceli by ste realizovať vlastný návrh? Ste tu správne. Výroba šperkov je naše poslanie.

Vyrábame šperky iba zo zlata

Zlaté zásnubné prstene, zlaté náušnice s briliantmi a ďalšie briliantové šperky radi vyrobíme presne podľa Vášho priania. V našej firme kombinujeme inováciu s tradičnými remeslami, predovšetkým s precíznou ručnou výrobou šperkov klasickou zlatníckou a klenotníckou technológiou.Radu šperkov stále vyrábame unikátnou technikou ručného rytia, ktorú dnes už využíva len málo firiem. Šperkársky um, bohaté skúsenosti a nové technológie, to všetko vkladáme do spracovania Vami navrhnutého dizajnu originálneho šperku.

Vďaka moderným technológiám Vám pripravíme 3D model šperku na zákazku. Pre tieto účely využívame 3D tlačiareň Solidscape. S jej pomocou možno vyrobiť model šperku zo špeciálnej hmoty, a to s presnosťou 10 μm. (Nie nadarmo sa tomuto typu tlačiarne hovorí 3D tlačiareň pre puntičkárov) Najskôr teda pre Vás pripravíme tento 3D model. Potom v krátkej dobe zhotovíme Vami požadovaný originálny šperk. Krátka dodacia doba je našou prednosťou, rovnako ako precízne prevedenie a vysoká kvalita.

Záloha na vypracovanie grafického 3D modelu

Za vypracovanie grafického 3D modelu si účtujeme nevratnú zálohu 40 až 80 € za návrh podľa náročnosti. Ak je zákazka v hodnote viac ako 400 €, je záloha odpočítaná z ceny šperku. Nezáväzný dopyt je samozrejme zadarmo. V prípade, že si odsúhlasíme cenu, je potom účtovaný poplatok za 3D model.

Ako to u nás prebieha - 3 kroky k vášmu šperku

Šperky na zákazku

Naše certifikáty a platobné metódy

  • puncovniurad.cz
  • payu.cz
  • VISA
  • Master Card
  • hrdantwerp.com
  • igiworldwide.com
  • gia.edu
Copyright © 2020 Briliantove-sperky.sk | Publikováno systémem delame-weby.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.