Šperky na zákazku

Šperky na zákazku

Tvoříme zlaté šperky, ve kterých se snoubí kvalita, vytříbenost a tradice s unikátním designem. Mimo vlastních kolekcí šperků, které obsahují více než 2500 modelů, Vám nabízíme i výrobu zlatých šperků na zakázku.

Šperk podľa vašich predstáv

Vytvorte si unikátnyŠperk podľa vašich predstáv

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Túžite po úplne originálnom šperku? Hľadáte ručne vyrábané šperky? Chceli by ste realizovať vlastný návrh? Žiadny problém. Výroba šperkov je naše poslanie.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Radi Vás "prevedieme" celým procesom výroby od návrhu dizajnu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celej kolekcie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Na vaše prianie môžeme spracovať aj Vami navrhnutý dizajn.

  • Vyrábame šperky iba zo zlata

    Zlaté prsteny, zásnubní prsteny, zlaté náušnice, zlaté řetízky a ďalšie nielen briliantové šperky radi vyrobíme presne podľa vášho želania aj z vášho vlastného zlata. Nevyrábame šperky z chirurgickej ocele a ďalších materiálov. V prípade šperkov zo striebra záleží na konkrétnej zákazke. Vo väčšine prípadov vyrábame len šperky zo zlata.

  • Tradícia si inovácií

    V našej firme kombinujeme inováciu s tradičnými remeslami, predovšetkým s precíznou ručnou výrobou šperkov klasickú zlatnícku a klenotníckej technológií. Rad šperkov stále vyrábame unikátnu technikou ručného rytie, ktorú dnes už využíva len málo firiem. Šperkársky um, bohaté skúsenosti a nové technológie, to všetko vkladáme do spracovania Vami navrhnutého dizajnu originálneho šperku.

Ako to u nás prebieha3 kroky k vášmu šperku

Pošlite nám svoju predstavu prostredníctvom formulára. My váš návrh spracujeme a pošleme späť model na schválenie. Pokiaľ bude špert podľa vašich predstáv, šperk vyrobíme a odošleme k vám.

Kontaktná osoba

Informácie o šperku

  • EUR