Šperky na zákazku

Šperky na zákazku

Vytvárame zlaté šperky, v ktorých sa spája kvalita, rafinovanosť a tradícia s jedinečným dizajnom. Okrem našich vlastných kolekcií šperkov, ktoré zahŕňajú viac ako 2500 modelov, ponúkame aj zlaté šperky na zákazku.

Šperk podľa vašich predstáv

Vytvorte si unikátnuŠperk podľa vašich predstáv

Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Túžite po úplne originálnom šperku? Hľadáte ručne vyrábané šperky? Chceli by ste realizovať vlastný návrh? Žiadny problém. Výroba šperkov je naše poslanie.

  • Zrealizujeme váš nápad

    Radi Vás "prevedieme" celým procesom výroby od návrhu dizajnu (3D modelu) daného šperku až po zhotovení celej kolekcie. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam je samozrejmosťou krátka dodacia lehota a vysoká kvalita. Na vaše prianie môžeme spracovať aj Vami navrhnutý dizajn.

  • Vyrábame šperky iba zo zlata

    Zlaté prstene, zásnubné prstene, zlaté náušnice, zlaté retiazky a ďalšie nielen briliantové šperky radi vyrobíme presne podľa vášho želania aj z vášho vlastného zlata. Nevyrábame šperky z chirurgickej ocele a ďalších materiálov. V prípade šperkov zo striebra záleží na konkrétnej zákazke. Vo väčšine prípadov vyrábame len šperky zo zlata.

  • Tradícia s inováciou

    V našej firme kombinujeme inováciu s tradičnými remeslami, predovšetkým s precíznou ručnou výrobou šperkov klasickú zlatnícku a klenotníckej technológií. Mnoho šperkov stále vyrábame unikátnu technikou ručného rytie, ktorú dnes už využíva len málo firiem. Šperkársky um, bohaté skúsenosti a nové technológie, to všetko vkladáme do spracovania Vami navrhnutého dizajnu originálneho šperku.

Ako to u nás prebieha3 kroky k vášmu šperku

Pošlite nám svoju predstavu prostredníctvom formulára. My váš návrh spracujeme a pošleme späť model na schválenie. Pokiaľ bude šperk podľa vašich predstáv, šperk vyrobíme a odošleme k vám.

Kontaktná osoba

Informácie o šperku