Adresa výstavného priestoru

Každá duša má svoj príbeh a my sme tu, aby sme vám pomohli vyrozprávať ten váš. V našom novom showroome spoločne vyberieme tie najlepšie šperky, ktoré budú vyhovovať vašim predstavám a snom. Oslňte svet našimi jedinečnými, trblietavými doplnkami, ktoré odrážajú vašu osobnosť.

nám. Malé 292/5, 460 01 Liberec

Adresa výstavného priestoru

Otvorenie nového rozmeru krásy

 • Otevření nové dimenze krásy

  Otevření nové dimenze krásy

 • Tradice

  Tradice

 • Piercingové štúdio

  Piercingové štúdio

 • Darčekové balenie

  Darčekové balenie

Piercingové štúdio

Vybrali ste si náušnice, ktoré presne zodpovedajú vašej predstave? Skvelé! S prepichnutím náušníc nemusíte čakať. Radi totiž plníme vaše túžby a želania, a preto je náš showroom miestom, kde sa budete cítiť ako doma.

Čisté, dizajnové prostredie, kde vám alebo vášmu dievčatku môžeme hneď prepichnúť ucho. Kvalitný šperk si zaslúži kvalitnú a individuálnu starostlivosť.

 • Jsme český výrobce

  Každý šperk rozpráva svoj vlastný príbeh. Venujeme maximálnu pozornosť detailom, pretože chápeme, aké dôležité je, aby ste sa cítili originálne. Preto vám ponúkame miesto, kde môžete s dôverou objavovať nové formy sebavyjadrenia, podporené najnovšími technológiami. Objavte čaro svojej jedinečnosti v našom novom piercingovom štúdiu, kde každým piercingom prinášame svetu váš osobný príbeh.

 • Jsme český výrobce

  Chápeme, aké dôležité je pre vás uistiť sa, že každý kúsok, ktorý si vyberiete, sa dokonale hodí k vašej osobnosti. Objavte svet, v ktorom každý šperk rozpráva príbeh a každý detail odráža váš jedinečný štýl. Vďaka láske k detailom a technologickej vyspelosti vám umožníme objavovať formy sebavyjadrenia. Od nás odídete nielen s novým šperkom, ale aj s pocitom, že si vašu individualitu skutočne vážime.

Jak se k nám dostanete?

Přímo před prodejnou je modrá zóna pro rezidenty, kde je možné na chvíli zastavit.

Navigovať

Historie

1991

Diamanty Liberec

První katalogi Danfil Heritage.

1998

Horák a syn

Pokračování rodinné tradice.

2005

Danfil jewellery

Značka Danfil je složené ze dvou jmen Dan a Filip.

2009

Top Expo Incheba Praha a Top Expo Incheba Bratislava

2010

Příchod Daniela Horáka

Pokračujeme v rodinné tradici.

2012

Eshop

Brilianty.cz