Přeskočit navigaci

Diamantové náušnice

V kolekci briliantových náušnic můžete vybírat z mnoha typů zlatých náušnic od klasických, přes oblíbené visací, pecky nebo kruhy. Velmi důležitý je výběr správného zapínání. K nejoblíbenějším patří zapínání na klapku. Nejbezpečnější z pohledu hrozby ztráty náušnice je zapínání na šroubek (balónek) nebo kreole. Pokud váháte, zavolejte na naší zákaznickou linku, kde vám rádi poradíme.

Briliantové náušnice

Je len málo žien, ktoré nemajú rady náušnice. Ďaleko viac je tých, ktoré šperk v podobe diamantových náušníc ako darček vždy ocenia. Náušníc nie je nikdy dosť. Ku každej príležitosti, účesu alebo nálade sa totiž hodí iné. Náušnicami môžete dať svojmu okoliu najavo, ako sa cítite. A diamantové náušnice z našej ponuky môžu patriť k tým najžiarivejším.

 • Náušnice z bieleho zlata

  Biele zlato je veľmi moderné. Náušnice z bieleho zlata sú elegantným doplnkom každej ženy. Pôsobí decentne a moderne. Vyberať môžete z niekoľkých typov - zmyselné visiace, komfortné kruhy, elegantné kôstky a klasiku, ktorá sa hodí pre každú príležitosť.

 • Diamantové náušnice

  Ozdobte svoju tvár alebo tvár svojich milovaných elegantnými náušnicami s diamantmi z kolekcie Danfil Diamonds. Vyberajte podľa typu či farby zlata. Ku každému šperku s diamantmi od nás dostanete certifikát pravosti.

 • Visiace náušnice

  Visiace náušnice patrí medzi tie najnápadnejšie a sú to práve ony, vďaka ktorým zažijete ten krásny pocit, keď sa vám hojdajú na uchu. Opticky predlžujú tvár a vyniknú aj s rozpustenými vlasmi.

 • Náušnice kruhy

  Elegantné kruhové náušnice narozdiel od visiacich náušníc tvár rozširujú, preto sa hodí napríklad k oválnemu typu tváre, ale tiež zjemňujú, čo prospeje aj hranatej tvári.

Sme držiteľmi nasledujúcich certifikátov

Naše platobné metódy

Chat